Eelmise kahe aasta väljapanekute teemadeks olid seks ja postmodernism. Seekord tegeletakse vigadega, mis esinevad nii kultuuris kui ka ühiskonnas üldiselt. Nn vigade muuseumi on kokku pannud Kiwa.

Viga on iga süsteemi lahutamatu osa. Kiwa vaatleb vigu kõige laiemal tasandil - looduses ja kultuuris ette tulevad vead ning inimese põhjustatud vead, näiteks taju-, käitlemis-, öko- ja mõtlemisvead.

Näitusel saab peamiselt näha jätkuvalt populaarset installatsioonikunsti ja nagu juba näituse ideegi ütleb, otsitakse vigu ja lahkhelisid ümbritsevast keskkonnast. Ümbritsevaks keskkonnaks on neile noortele kunstnikele terve maailm. Enesekesksete ning n-ö kodumaiste teemadega tegeletakse üha vähem, mis mõjub kindlasti positiivselt.

Tartlane Timo Toots, kes õpib fotograafiat, on välja tulnud selle näituse kõige innovatiivsema idee ja lahendusega. Tegemist on interaktiivse installatsiooniga "Meediamull", mis hakkab tööle vaataja kaasabil. Heliringi keskel olevale kettale astudes ning seda keerutades projekteeritakse põrandale tähtede ja sõnade vormis infot. Kunstnik ütleb ka oma töö tutvustuses, et pole vahet, mis info see on, peaasi, et soe oleks.

Zuuluis & Ideala on eelkõige tuntud eesti elektroonilise muusika ringkonnas ning selle nime taha peituvad vokalist Katrin Parbus ja kitarrist Kaur Garšnek. Vaala näitusel esinevad nad samuti heliinstallatsiooniga "Tule sina ka".

Loore Emilie Raav õpib akadeemias skulptuuri ning esineb näitusel installatsiooniga "Järgmine põlvkond". Töö sõnum on selge ja lihtne - kamufleeritud hiigelmunad illustreerivad järgnevate põlvede tulevikku tänaste maailma poliitiliste arengute põhjal. Ühe parema teostuse, materjali ja kontseptsiooni kooskõlaga esineb näitusel Jevgeni Zolotko tööga "The Knee".

Loomakaitse teema kaudu kritiseerib chaneldior oma töös "Võimatus vältida vägivalda" laiemalt ühiskondlike organisatsioone, mis otseselt või kaudselt mingit tüüpi vägivalda põhjustavad. Kunstnik toob ära väljavõtte kährikkoera kohta Eesti Jahimeeste Seltsi kodulehelt, kus räägitakse selle liigi ohtlikkusest ning arvukuse vähendamisest.

Lisaks eespool nimetatuile esinevad näitusel veel Toomas Thetloff, Maria Arusoo, Liina Guiter, Kalev Vapper, Marit Mihklepp, Alvar Reisner ja Taavi Piibemann.